Drammen

Babyshop Gulskogen Senter

Besøkadresse
Guldlisten 35
3048 Drammen

Telefon
31 30 19 10

Epost:
drammen@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 21
Tirsdag 10 - 21
Onsdag 10 - 21
Torsdag 10 - 21
Fredag 10 - 21
Lørdag 10 - 19
Søndag Stengt

 

Trondheim

Babyshop City Syd

Besøkadresse
Østre Rosten 28-30
7075 Tiller

Telefon
72 88 55 00

Epost:
cstrondheim@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 09 - 21
Tirsdag 09 - 21
Onsdag 09 - 21
Torsdag 09 - 21
Fredag 09 - 21
Lørdag 09 - 20
Søndag Stengt

 

Stavanger

Babyshop Tvedtsenteret

Besøkadresse
Lagerveien 1
4033 Stavanger

Telefon
51 80 80 90

Epost:
stavanger@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 20
Tirsdag 10 - 20
Onsdag 10 - 20
Torsdag 10 - 20
Fredag 10 - 20
Lørdag 10 - 18
Søndag Stengt

 

Ski

Babyshop Ski Storsenter

Besøkadresse
Jernbanesvingen 6
1400 Ski

Telefon
64 85 92 80

Epost:
ski@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 21
Tirsdag 10 - 21
Onsdag 10 - 21
Torsdag 10 - 21
Fredag 10 - 21
Lørdag 10 - 19
Søndag Stengt

 

Oslo

Babyshop Storo Storsenter

Besøkadresse
Vitaminveien 9-11
0485 Oslo

Telefon
21 01 33 10

Epost:
storo@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 21
Tirsdag 10 - 21
Onsdag 10 - 21
Torsdag 10 - 21
Fredag 10 - 21
Lørdag 10 - 19
Søndag Stengt

 

 

Babyshop Ullevålsveien

Besøkadresse
Ullevålsveien 11
0165 Oslo

Telefon
22 20 99 66

Epost:
ullevalsveien@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 18
Tirsdag 10 - 18
Onsdag 10 - 18
Torsdag 10 - 19
Fredag 10 - 18
Lørdag 10 - 16
Søndag Stengt

I ukene 27, 28, 29 og 30 stenger vi kl. 18:00 på hverdager & kl. 16:00 på lørdager.

Lørenskog

Babyshop Skårer

Besøkadresse
Solheimveien 28b
1473 Lørenskog

Telefon
67 98 08 20

Epost:
skarer@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 20
Tirsdag 10 - 20
Onsdag 10 - 20
Torsdag 10 - 20
Fredag 10 - 20
Lørdag 10 - 17
Søndag Stengt

I ukene 27, 28, 29 og 30 stenger vi kl. 18:00 på hverdager & kl. 16:00 på lørdager.

Jessheim

Babyshop Jessheim Storsenter

Besøkadresse
Storgata 6
2050 Jessheim

Telefon
63 97 99 10

Epost:
jessheim@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 21
Tirsdag 10 - 21
Onsdag 10 - 21
Torsdag 10 - 21
Fredag 10 - 21
Lørdag 10 - 19
Søndag Stengt

 

Billingstad

Babyshop Slependen

Besøkadresse
Nesbruveien 33
1396 Billingstad

Telefon
66 77 44 10

Epost:
slependen@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 20
Tirsdag 10 - 20
Onsdag 10 - 20
Torsdag 10 - 20
Fredag 10 - 20
Lørdag 10 - 17
Søndag Stengt

I ukene 27, 28, 29 og 30 stenger vi kl. 18:00 på hverdager & kl. 16:00 på lørdager.

Bergen

Babyshop Horisont

Besøkadresse
Myrdalsvegen 2
5130 Nyborg

Telefon
55 19 48 66

Epost:
aasane@babyshop.no

Dag Åpningstider
Mandag 10 - 21
Tirsdag 10 - 21
Onsdag 10 - 21
Torsdag 10 - 21
Fredag 10 - 21
Lørdag 10 - 18
Søndag Stengt